Finále ZLM 2019

Záverečný turnaj a finále ZLM 2019 se tentokrát konalo v našem téměř domácím prostředí v Pustějově 31.3.2019,kde jsme se probojovali jednotlivými koly této ligy a všechny jsme vyhráli.

První zápas jsme hráli s můžstvem Litvínova,se kterým jsme doposud nikdy nehráli.Jejich styl nám v prvním polovině poločasu vůbec neseděl a dosti jsme se natrápili ,než jsme našli způsob jak takticky změnit způsob hry.Po důrazné změně stylu hry a dodržení taktických pokynů, jsme pak jasně vyhráli 25:17.Litvínov každopádně překvapil pěkným výkonem.

Druhý zápas jsme hráli se Sokolem Krčín,který byl pasován do role hlavního favorita turnaje .Mužstvo složené povětšinou z hanbalových hráčů vypadalo velmi dobře a vůbec nic nenasvědčovalo,že by mělo nějaké předturnajové problémy se sestavou,tak jak avizovali trenéři.

Jelikož utkání bylo považováno za předčasné finále utkání pískali dva rozhodčí.Do utkání jsme vlétli jako uragán a již od začátku jsme diktovali tempo hry.Obrana pod taktovkou Martina Schillera fungovala perfektně ,Kuba zavřel bránu a útok hrál jak z partesu.Úplně jsme znechutili hru jejim velkým hanbalovým útočníkům,kteří vůbec nevěděli co mají hrát.

Druhý poločas jsme ještě navýšili náskok na sedm gólů,který jsme si udržovali až do konce útkání .Nádherný kolektivní výkon a radost ze hry za ovací naších fanoušků zaplněné haly v Pustějově.

Kluci BRAVO!Vítězství 28:20!Mužstvo Krčína se po tomto zápase již nedalo dohromady a další zápasy vůbec neodehráli dobře a nakonec na turnaji skončili jako poslední.

Trochu jsme měli starost před nedělními zápasy,které jsme jako jediní měli absolvovat dva . Ráno nás čekal nevyzpatatelný soupeř z Brna,který byl velmi milým překvapení závěrečného turnaje ,který v sobotu dokonce porazil Svinov. Na nás však nenašel recept a po soustředěném výkonu jsme vyhráli 28:17

Poslední zápas,který mohl ovlivnit celkové umístění na stupních vítězů zimí ligy mládeže za r.2019 jsme hráli s našim odvěkým rivalem ze Svinova.Ten přijel velmi nabuzen a namotivován se spoustou podporujících fanoušků. Začátek zápasu jsme trošku zaspali a soupeř vedl už 4:1,od tohoto stavu jsme začali hrát již svou hru a systematicky a trpělivě jsme začali náskok stahovat,až jsme se dostali do poločasového vedení 13:12.Po poločase Svinov již neměl nárok a odešel hlavně psychicky - byli  hodně nervozní a zbytečně ztráceli míče.Atmosféru turnaje a zápasu podpořili fanoušci obou mužstev,ke kterým se přidali i ostatní mužstva a fandili co jin hlasivky stačili. Naši hráči podali vynikající výkon přesně dle našich taktických pokynů a za velké radosti jsme je porazili 20:16.

Kluci děkujeme Vyhráli jsme ZLM 2019!!!!

Děkujeme taktéž všem fanouškům za úžasnou podporu a v neposlední řadě taktéž rodičům za dopravu a podporu v průběhu celé zimní sezony!!! Všem dorostencům a to včetně několika starším žákům, děkujeme za řádný přístup k zimní přípravě a tréninkům.Konečně jsme přetavili to co máme natrénováno ve velký úspěch!

No a jako první v historii Sk jsme vyhráli ZLM!...to už nám nikdo nevezne!

Vynikající kolektivní výkon mužstva ještě podpořili individuální výkony našich hráčů,které byly ohodnoceny ostatními trenéry závěrečného turnaje při vyhlašování nejlepších hráčů.