Sezóna - 2019/2020

Tabulka po podzimu 2019 

Pořadí Klub Z V R P + - Rozdíl Body
1. SK Studénka A 7 7 0 0 211 41 170 14
2. TJ Chropyně 7 6 0 1 149 72 77 12
3. TJ Stará Ves n/O 7 5 0 2 109 68 41 10
4. Sokol Kokory 7 4 0 3 115 90 25 8
5. Sokol Svinov 7 3 0 4 113 126 -13 6
6. TJ Pustějov 7 2 0 5 87 142 -55 4
7. TJ S. Osek n/B 7 1 0 6 80 176 -96 2
8. SK Studénka B 7 0 0 7 44 193 -149 0

Koronavirová situace ovlivnila i herní formát oblastních soutěží mládeže, který byl stejný již řadu let. Nyní se v jarní fázi utkají pouze 4 nejlepší týmy po podzimní části sezóny, ze kterých vzejdou účastníci MČR a PČR. O výsledku budou rozhodovat pouze vzájemné zápasy těchto čtyř týmů a to i z podzimní části. Více čtete ZDE

Zápasy - jaro 2020

Datum Čas Domácí   Hosté Výsledek Pol.
06.06.20 10,15 SK Studénka A -  ̶S̶o̶k̶o̶l̶ ̶K̶o̶k̶o̶r̶y̶ : (…:…)
07.06.20 12,45 TJ Chropyně - TJ Stará Ves n/O 10 : 6 (5:1)
13.06.20 12,45 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka A 8 : 31 (4:15)
14.06.20 12,45 TJ Chropyně -  ̶S̶o̶k̶o̶l̶ ̶K̶o̶k̶o̶r̶y̶ : (…:…)
20.06.20 10,15 SK Studénka A - TJ Chropyně Po domluvě ZRUŠENO
20.06.20 9,30 TJ Stará Ves n/O -  ̶S̶o̶k̶o̶l̶ ̶K̶o̶k̶o̶r̶y̶ : (…:…)
Sokol Kokory se nepřihlásily do kvalifikačních zápasů.
SK Studénka postoupila na MČR v Bakově nad Jizerou.

Zápasy - podzim 2019

Datum Čas Domácí Hosté Rozhodčí Výsledek
08.09.19 13,30 TJ Pustějov SK Studénka A Pisch J. 4:33 (2:15)
15.09.19 12,45 TJ Chropyně SK Studénka A Langr P. 12:17 (3:7)
21.09.19 10,15 SK Studénka A SK Studénka B Černá K. 29:2 (13:1)
28.09.19 14,30 TJ S. Osek n/B SK Studénka A Caletka V. 6:46 (5:22)
05.10.19 9,00 SK Studénka A Sokol Svinov Černá k. 36:4 (20:2)
13.10.19 10,00 Sokol Kokory SK Studénka A Horák J. 4:26 (3:12)
17.10.19 17,00 SK Studénka A TJ Stará Ves n/O Černá K. 24:9 (11:2)

Tabulka střelců - podzim 2019

Pořadí Jméno Klub Počet branek
1. Smutková Dominika SK Studénka A 86
2. Grossmannová Elena Sokol Kokory 78
3. Obdržálková Nela TJ Chropyně 61
14. Randýsková Marie SK Studénka A 57
18. Svačinová Adéla SK Studénka A 52
24. Tichavská Tereza SK Studénka A 13
35. Korená Kateřina SK Studénka A 3