Sezóna - 2020/2021 - Mladší žačky A, B

Pohár ČR - Dobruška, 27.-29.8.2021
Pohár   S. Bakov n/J     KNH Litvínov   S. Dobruška     TJ S. Nezvěstice    TJ S. Vracov     SK Studénka   Body   Pořadí 
S. Bakov n/J ČR 5 : 27 7 : 17 2 : 30 5 : 20 1 : 21 0 6.
KNH Litvínov 27 : 5 Ml. žačky 16 : 17 17 : 23 26 : 9 16 : 8 6 3.
S. Dobruška 17 : 7 17 : 16 2 15 : 20 21 : 11 23 : 7 8 2.
TJ S. Nezvěstice 30 : 2 23 : 17 20 : 15 0 23 : 5 21 : 6 10 1.
TJ S. Vracov 20 : 5 9 : 26 11 : 21 5 : 23 2 14 : 14 3 5.
SK Studénka 21 : 1 8 : 16 7 : 23 6 : 21 14 : 14 1 3 4.
Jarní část
Výsledky zápasů - jaro 2021
 
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
14.06.2021 17:00 SK Studénka B - TJ Stará Ves n/O Rusek M. 3 : 14 2 : 6
15.06.2021 17:00 S. Rokytnice   SK Studénka A Havlík J. 5 : 23 3 : 13
19.06.2021 10:15 SK Studénka A   S. Svinov Cedidlo J. 4 : 7 0 : 3
19.06.2021 13:30 TJ S. Osek n/B   SK Studénka B Zdráhal J. 20 : 6 12 : 2
Podzimní část

Výsledky zápasů - podzim 2020

Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
12.09.2020 13:15 SK Studénka A - TJ Chropyně Černá K. 9 : 2 3 : 0
13.09.2020 15:00 S. Svinov - SK Studénka B Ristič V. 27 : 1 12 : 0
19.09.2020 10:30 SK Studénka B - S. Rokytnice Orszulíková Z. 10 : 6 7 : 3
20.09.2020 9:00 SK Studénka A - TJ Stará Ves n/O Černá K. 3 : 2 2 : 1
20.09.2020 10:15 SK Studénka B   TJ Chropyně Orszulíková Z. 1 : 12 0 : 6
23.09.2020 17:00 TJ Pustějov - SK Studénka A Bajtek R. 3 : 9 2 : 5
26.09.2020 14:15 TJ S. Osek n/B - SK Studénka A Caletka V. 3 : 17 2 : 9
27.09.2020 11:45 TJ Pustějov - SK Studénka B Bajtek R. 21 : 5 8 : 3
28.09.2020 10:15 SK Studénka B - SK Studénka A Potch J. 6 : 15 2 : 8
10.10.2020 13:15 SK Studénka B - TJ Stará Ves n/O - odloženo   :  
11.10.2020 12:00 S. Rokytnice - SK Studénka A - odloženo   :  
17.10.2020 10:15 SK Studénka A - S. Svinov - odloženo   :  
17.10.2020 14:30 TJ S. Osek n/B - SK Studénka B - odloženo   :  
Konečná tabulka OP
Pořadí Klub Z V R P + - Rozdíl Body
1. Sokol Svinov 7 7 0 0 135 30 105 14
2. SK Studénka A 7 6 0 1 80 28 52 12
3. TJ Pustějov 7 4 0 3 98 56 42 8
4. TJ Stará Ves n/O 7 4 0 3 72 41 31 8
5. TJ Chropyně 7 3 0 4 64 60 4 6
6. *TJ S. Osek n/B 7 3 0 4 83 97 -14 6
7. SK Studénka B 7 1 0 6 32 115 -83 2
8. S. Rokytnice 7 0 0 7 16 153 -137 0

*TJ S. Osek n/B - mimo soutěž