Sezóna - 2021/2022

Mistrovství ČR - Nezvěstice, 17. - 19.6.2022
Mistrovství     Krčín     Studénka   Litvínov   Ostopovice   Bakov n/J   Nezvěstice  +/- Rozdíl  Body    Pořadí  
Sokol Krčín ČR 9 : 20 9 : 20 9 : 12 11 : 9 2 : 23 40 : 84 -44 2 5.
SK Studénka 20 : 9 - 12 : 19 15 : 14 12 : 6 11 : 26 70 : 74 -4 6 3.
KNH Litvínov 20 : 9 19 : 12 2 21 : 8 14 : 3 10 : 18 84 : 50 34 8 2.
TJ S. Ostopovice 12 : 9 14 : 15 8 : 21 0 8 : 7 6 : 25 48 : 77 -29 4 4.
S. Bakov n/J 9 : 11 6 : 12 3 : 14 7 : 8 2 2 : 28 27 : 73 -46 0 6.
TJ S. Nezvěstice 23 : 2 26 : 11 18 : 10 25 : 6 28 : 2 2  120 : 31  89 10 1.
Jarní část
Výsledky zápasů - jaro 2022
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
23.04.2022 10:15 SK Studénka A - SK Studénka B Černá K. 17 : 6 12 : 4
30.04.2022 10:15 SK Studénka B - TJ Pustějov Černá K. 6 : 26 1 : 12
15.05.2022 14:15 S. Rokytnice - SK Studénka A Kroča S. 1 : 24 1 : 11
15.05.2022 15:15 S. Rokytnice - SK Studénka B Kroča S. 11 : 3 6 : 2
14.05.2022 10:15 SK Studénka A - S. Svinov Černá K. 17 : 8 12 : 3
14.05.2022 13:15 TJ Chropyně - SK Studénka B Černý J. 10 : 5 4 : 3
21.05.2022 9:00 SK Studénka B - TJ Stará Ves n/O Orszulíková Z. 3 : 21 1 : 12
21.05.2022 10:15 SK Studénka A - S. Kokory Černá K. 30 : 3 15 : 1
22.05.2022 9:00 S. Kokory - SK Studénka B Dostál F. 9 : 10 4 : 4
29.05.2022 10:15 SK Studénka A - TJ Chropyně Malchárek L. 15 : 3 8 : 3
04.06.2022 10:15 SK Studénka B - S. Svinov Krupa K. 11 : 22 5 : 11
04.06.2022 9:30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka A Pelíšek J. 14 : 12 7 : 6
05.06.2022 11:45 TJ Pustějov - SK Studénka A Bajtek R. 9 : 17 0 : 9
Tabulka OP (ke dni ...)

připravujeme ...

Podzimní část
Výsledky zápasů - podzim 2021
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
06.09.2021 11:00 SK Studénka B - SK Studénka A Malchárek L. 4 : 17 0 : 10
12.09.2021 9:00 SK Studénka A - S. Rokytnice Potsch J. 22 : 2 9 : 2
12.09.2021 12:30 TJ Pustějov - SK Studénka B Pisch J. 18 : 4 6 : 2
25.09.2021 11:45 SK Studénka B - TJ Chropyně Pospíšil J. 6 : 3 2 : 3
25.09.2021 9:00 S. Svinov - SK Studénka A Ristič V. 11 : 24 6 : 11
02.10.2021 9:00 S. Kokory - SK Studénka A Dostál F. 4 : 30 2 : 21
03.10.2021 14:00 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka B Horkel R. 13 : 5 6 : 3
03.10.2021 10:15 SK Studénka B - S. Kokory Pospíšil J. 15 : 5 9 : 2
03.10.2021 9:00 SK Studénka A - TJ Pustějov Malchárková P. 10 : 7 7 : 4
09.10.2021 13:00 SK Studénka B - S. Rokytnice Orszulíková Č. Z. 13 : 5 9 : 3
10.10.2021 13:15 TJ Chropyně - SK Studénka A Štrublíková H. 5 : 11 3 : 7
10.10.2021 9:00 S. Svinov - SK Studénka B Gropiel L. 12 : 6 5 : 4
17.10.2021 11:00 SK Studénka A - TJ Stará Ves n/O Poláčková T. 19 : 12 13 : 5
Tabulka OP (po podzimní části)
Pořadí Klub Z V R P + - Rozdíl Body
1. SK Studénka A 6 6 0 0 123 38 85 12
2. S. Svinov 6 4 1 1 108 64 44 9
3. TJ Stará Ves n/O 6 4 1 1 81 47 34 9
4. SK Studénka B 6 3 0 3 49 55 -6 6
5. TJ Chropyně 6 2 0 4 47 42 5 4
6. S. Rokytnice 6 1 0 5 26 93 -67 2
7. S. Kokory 6 0 0 6 29 124 -95 0