Jarní část
Výsledky zápasů - jaro 2023
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
- - - - - - - : - - : -
- - - - - - - : - - : -
- - - - - - - : - - : -
- - - - - - - : - - : -
- - - - - - - : - - : -
Tabulka OP (konečná)
Připravujeme ...
Podzimní část
Výsledky zápasů - podzim 2022
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
03.09.2022    9,00 SK Studénka "A" - TJ Chropyně Černá K.       12 : 5           5 : 3   
04.09.2022 9,00 Sokol Kokory - SK Studénka "B" Přikryl M.       13 : 2          7 : 1  
10.09.2022 9,00 SK Studénka "B" - SK Studénka "A" Černá K.         5 : 10        2 : 7  
17.09.2022 9,00 SK Studénka "A" - Sokol Rokytnice Krupa K.         9 : 9           5 : 7  
17.09.2022 12,45 TJ Chropyně - SK Studénka "B" Černý J.         8 : 7           5 : 6  
24.09.2022 9,00 Sokol Svinov "A" - SK Studénka "A" Ristič V.        11 : 12          5 : 6   
24.09.2022 10,15 Sokol Svinov "B" - SK Studénka "B" Ristič V.        11 : 5            6 : 3   
01.10.2022 9,00 SK Studénka "A" - TJ Pustějov Orszulíková Z.       15 : 16         4 : 9   
01.10.2022 10,15 SK Studénka "B" - Sokol Rokytnice Rusek J.         3 : 14           1 : 7   
08.10.2022 8,30 Sokol Svinov "A" - SK Studénka "B"  kontumace       10 : 0         - : -
08.10.2022 11,00 Sokol Svinov "B" - SK Studénka "A" Ristič V.       10 : 11           5 : 5   
09.10.2022 9,00 Sokol Kokory - SK Studénka "A" Přikryl M.         9 : 10          5 : 6   
15.10.2022 9,00 SK Studénka "B" - TJ Pustějov Orszulíková Z.         7 : 19          4 : 11 
Tabulka OP (po podzimní části)
Pořadí Klub Z V R P + - Rozdíl Body
1. SK Studénka A 4 4 0 0 44 30 14 8
2. S. Svinov A 4 3 0 1 66 26 40 6
3. S. Kokory 4 2 0 2 50 46 4 4
4. TJ Chropyně 4 1 0 3 32 63 -31 2
5. SK Studénka B 4 0 0 4 14 41 -27 0
*S. Rokytnice mimo soutěž
*S. Svinov B mimo soutěž
*TJ Pustějov mimo soutěž

 

Tabulka střelkyň (po podzimní části)
Pořadí Jméno Příjmení Klub Počet branek
1. Jana Malchárková    SK Studénka A 56
2. Sofie Beleščaková TJ Pustějov 52
3. Veronika Schwarzerová S. Svinov B 52
17. Adéla Bartoňová SK Studénka A 13
20. Thea Dostalíková SK Studénka B 9
22. Tereza Volochová SK Studénka B 8
27. Nela Smutková SK Studénka B 5
30. Eliška Svátková SK Studénka B 4
38. Nikol Římanová SK Studénka B 1
38. Ema Kučerová SK Studénka B 1
38. Natálie Romanová SK Studénka A 1
38. Klára Stillerová SK Studénka A 1