Zimní halová sezóna 2020

Finálový turnaj ZHM ČR - Litvínov ??.??.2020

Zimní halová Mistrovství ČR v kategoriích žactva + Finálové turnaje Zimní ligy mládeže v kategoriích dorostu + Finále ČP dospělých

  • v tuto chvíli platí, že akce jsou odloženy
  • předpokládané termíny konání v období 31.10. – 13.12.2020, přičemž turnaje dorostu a dospělých není možno uskutečnit o víkendu 6. – 8.11.2020 (zimní kemp juniorů)
  • na akcích bude umožněn start hráčům, kteří měli oprávnění startovat za dané družstvo v původně plánovaném termínu akce, a to i v případě, že v mezidobí došlo ke změně věkové kategorie či změně oddílové příslušnosti hráče (v případě změny hráčské příslušnosti – hostování, přestup – bude nutné si předem vyžádat potvrzení MÚ STK)

2. kvalifikační turnaj ZHP - 16.2.2020 Stará Ves

Další úspěch v podání ml. žaček! Až závěrečným vítězstvím o 4 branky přeskočily právě Chropyni a vystřídaly ji na prvním místě v součtu obou kvalifikačních turnajích. Finále ZHM ČR v Litvínově přivítá následující týmy: KNH Litvínov, Bakov, Krčín, Tymákov, Humpolec a Studénku!

Pořadí Klub Body
1. SK Studénka A 8
2. TJ Chropyně 6
3. Sokol Kokory 4
4. TJ Sokol Stará Ves n/O. 2
5. Sokol Svinov 0
Čas Domácí Hosté Výsledek
12:15 Kokory A Svinov 8:3
12:36 Studénka A  Stará Ves 12:4
12:57 Chropyně Kokory A 8:6
13:18 Svinov Studénka A 3:9
13:39 Stará Ves Chropyně 2:7
14:00 Studénka A  Kokory A 10:1
14:21 Svinov  Chropyně 2:6
14:42 Kokory A Stará Ves 12:5
15:03 Chropyně Studénka A 6:10
15:24 Stará Ves Svinov 6:3

1. kvalifikační turnaj ZHP - 12.1.2020 Troubky

V neděli odpoledne se v Troubkách utkaly mladší žačky o postup na Zimní halové mistrovství ČR (ZHMČR). Naše hráčky si připsaly 2 body za vítězství s týmy Staré Vsi (1:5), Svinovu (7:3) a Kokor (5:11). Poslední zápas našich hráček i celého turnaje rozhodl o celkovém vítězi 1. turnaje, ale bohužel Studénka A prohrála s Chropyní poměrem 4:6. Druhé kolo ZHP se odehraje ve Staré Vsi 16.2.2020, kde již bude znám postupující tým na ZHMČR hrané v Lítvínově 28.3.2020.

Pořadí Klub Body
1. TJ Chropyně 8
2. SK Studénka A 6
3. TJ Sokol Stará Ves n/O. 2
4. Sokol Svinov 2
5. Sokol Kokory 2
Čas Domácí Hosté Výsledek
13:00 Kokory A Chropyně 2:4
13:18 Stará Ves Studénka A 1:5
13:36 Svinov Kokory A 6:8
13:54 Chropyně Stará Ves 4:1
14:12 Studénka A Svinov 7:3
14:30 Stará Ves Kokory A 4:1
14:48 Chropyně Svinov 7:4
15:06 Kokory A Studénka A 5:11
15:24 Svinov Stará Ves 3:2
15:42 Studénka A Chropyně 4:6