Starší žáci vybojovali na ZHM ČR stříbrné medaile

V pátek 11. března se naši starší žáci vydali na Zimní halové Mistrovství ČR, které se odehrávalo v Rokycanech. Hned na úvod turnaje kluci sehráli těžký zápas proti Tymákovu, ale výborný 2. poločas přinesl výhru 11:9. Proti Žatci kluci opět předvedli svojí kvalitu a vyhráli poměrem 12:6. Následující zápas byl ozdobou turnaje, kdy proti nám nastoupil pořádající tým TJ Litohlavy. Velmi vyrovnané utkání nemohlo dopadnout jinak než zaslouženou remízou, přestože poslední minuta nabídla oběma družstvům šanci na vítězství v utkání, tak i v celém turnaji. Zajímavostí bylo, že družstva Studénky (náhradník za středočeskou oblast) a Litohlav (pořádající) se nekvalifikovaly ze svých oblastí, přestože obsadily nejvyšší příčky. V dalším průběhu turnaje dostali větší prostor mladší kluci, kteří předchozí zápasy strávili na lavičce. Ovšem také oni předvedli skvělé výkony a postupně pokořili družstva Ostopovic, Chropyně a Opatovic. Nakonec kluci obsadili stříbrnou pozici za vítězným týmem Litohlav kvůli horšímu skóre.

ZHM Ostopovice   Chropyně    Studénka   Opatovice   Litohlavy    Tymákov     Žatec         +/-        Rozdíl    Body   Pořadí
TJ S. Ostopovice ČR 10 : 2 5 : 9 12 : 9 5 : 12 8 : 13 10 : 10 50:55 -5 5 4.
TJ Chropyně 2 : 10 Rokycany 5 : 12 3 : 10 0 : 8 1 : 9 6 : 13 17:62 -45 0 7.
SK Studénka 9 : 5 12 : 5 - 7 : 2 10 : 10 11 : 9 12 : 7 61:38 23 11 2.
TJ S. Opatovice 9 : 12 10 : 3 2 : 7 2 3 : 10 4 : 8 5 : 5 33:45 -12 3 6.
TJ Litohlavy 12 : 5 8 : 0 10 : 10 10 : 3 0 12 : 6 11 : 4 63:28 35 11 1.
TJ S. Tymákov 13 : 8 9 : 1 9 : 11 8 : 4 6 : 12 2 11 : 7 56:43 13 8 3.
TJ Žatec 10 : 10 13 : 6 7 : 12 5 : 5 4 : 11 7 : 11 2 46:55 -9 4 5.

OCENĚNÍ:
Nejlepší brankář: Marek Nový
2. nejlepší útočník: Adam Grosman
3. nejlepší útočník: Daniel Tomášek

ZHM   Ostopovice    Chropyně     Studénka     Opatovice    Litohlavy    Tymákov       Žatec          +/-         Rozdíl    Body     Pořadí
TJ S. Ostopovice ČR 10 : 2 5 : 9 12 : 9 5 : 12 8 : 13 10 : 10   50:55   -5 5 4.
TJ Chropyně 2 : 10 Rokycany 5 : 12 3 : 10 0 : 8 1 : 9 6 : 13   17:62   -45 0 7.
SK Studénka 9 : 5 12 : 5 - 7 : 2 10 : 10 11 : 9 12 : 7   61:38   23 11 2.
TJ S. Opatovice n/L 9 : 12 10 : 3 2 : 7 2 3 : 10 4 : 8 5 : 5   33:45   -12 3 6.
TJ Litohlavy 12 : 5 8 : 0 10 : 10 10 : 3 0 12 : 6 11 : 4   63:28   35 11 1.
TJ S. Tymákov 13 : 8 9 : 1 9 : 11 8 : 4 6 : 12 2 11 : 7   56:43   13 8 3.
TJ Žatec 10 : 10 13 : 6 7 : 12 5 : 5 4 : 11 7 : 11 2   46:55   -9 4 5.