ZHP ve Staré Vsi 16.2

Zapas se Starou Vsí

Hned v prvním zápase narazila kosa na kámen :o) Naši útočníci si nebyli schopni poradit s aktivní obranou soupeře.

Pokud se vám obrana vysune, musíte prostě dřít: běhat, nabízet se, bojovat a pokud možno hrát v brankovišti. Je třeba nestát a nečumět co vymyslí spoluhráč! Když chlap s balónem stojí, je to vždycky špatně.

Zápas se Svinovem

V tomto zápase soupeř nebránil tak aktivně a tak jsme měli možnost naplno předvést své herní dovednosti: špatnou střelbu a katastrofální přihrávku. Pánové když to kolegovi přihrajete na kotníky, tak se opravdu těžko hraje nějáký systém.

Zápas s Vítkovicemi

Tak abych si pořád nestěžoval, s vítkovicemi to byl pěkný výkon. Obrana včele s brankářem hrála excelentně a útoku se taky celkem dařilo ( hlavne Járovi, který dal 5 branek ). Dokonce i Kuba se snažil aktivně hrát a nabízet se.

Zápas s Albrechtičkami

Tak tady jsme totálně zaspali první poločas! Prohráli jsme ho 1:5 a nedalo se na to koukat. V 2. poločase se nám sice podařilo zápas trochu zdramatizovat  ( 2. poločas jsme vyhráli 7:5 ) ale zlepšený výkon nestačil.  Škoda, Albrechtičky se daly porazit.