SK Studénka
Sezóna - 2020/2021 - Starší žacky A, B
Mistrovství ČR - Nové Město n/M - Krčín, 3.-5.9.2021
Mistrovství | TJ Stará Huť | KNH Litvínov | S. Krčín | TJ S. Nezvěstice | TJ J. Humpolec | SK Studénka | Body | Pořadí | ||||||||||||
TJ Stará Huť | ČR | 24 | : | 10 | 17 | : | 10 | 0 | : | 0 | 21 | : | 11 | 0 | : | 0 | 6 | 0 | ||
KNH Litvínov | 10 | : | 24 | St. žačky | 18 | : | 23 | 18 | : | 28 | 12 | : | 27 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | ||
S. Krčín | 10 | : | 17 | 23 | : | 18 | 2 | 9 | : | 19 | 0 | : | 0 | 23 | : | 16 | 4 | 0 | ||
TJ S. Nezvěstice | 0 | : | 0 | 28 | : | 18 | 19 | : | 9 | 0 | 19 | : | 11 | 22 | : | 12 | 8 | 0 | ||
TJ J. Humpolec | 11 | : | 21 | 27 | : | 12 | 0 | : | 0 | 11 | : | 19 | 2 | 17 | : | 15 | 4 | 0 | ||
SK Studénka | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 16 | : | 23 | 12 | : | 22 | 15 | : | 17 | 1 | 0 | 0 |
Jarní část
Výsledky zápasů - jaro 2021
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Rozhodčí | Výsledek | Poločas | |||||
14.06.2021 | 18:00 | SK Studénka A | - | TJ Stará Ves n/O | Rusek J. | 23 | : | 7 | 12 | : | 3 |
19.06.2021 | 11:30 | SK Studénka B | S. Svinov | Cedidlo J. | 7 | : | 16 | 3 | : | 6 | |
20.06.2021 | 11:15 | SK Studénka A | TJ Pustějov | Potsch J. | 21 | : | 15 | 10 | : | 8 |
Podzimní část
Výsledky zápasů - podzim 2020
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Rozhodčí | Výsledek | Poločas | |||||
12.09.2020 | 14:30 | SK Studénka B | - | TJ Chropyně | Černá K. | 19 | : | 25 | 9 | : | 16 |
19.09.2020 | 11:45 | SK Studénka B | - | S. Kokory | Černá K. | 13 | : | 10 | 5 | : | 5 |
20.09.2020 | 12:45 | SK Studénka A | - | TJ Chropyně | Cedidlo J. | 16 | : | 6 | 7 | : | 2 |
20.09.2020 | 11:30 | SK Studénka B | - | TJ Stará Ves n/O | Potsch J. | 12 | : | 7 | 4 | : | 3 |
24.09.2020 | 17:00 | SK Studénka A | SK Studénka B | Pospíšil J. | 20 | : | 16 | 11 | : | 8 | |
27.09.2020 | 10:15 | S. Kokory | - | SK Studénka A | Kovaříková I. | 10 | : | 31 | 3 | : | 12 |
27.09.2020 | 13:00 | TJ Pustějov | - | SK Studénka B | Pisch J. | 25 | : | 22 | 13 | : | 8 |
30.09.2020 | 17:00 | S. Svinov | - | SK Studénka A | Planka Z. | 8 | : | 8 | 5 | : | 4 |
10.10.2020 | 14:30 | SK Studénka A | - | TJ Stará Ves n/O | - | odloženo | : | ||||
17.10.2020 | 11:30 | SK Studénka B | - | S. Svinov | - | odloženo | : | ||||
18.10.2020 | 12:30 | TJ Pustějov | - | SK Studénka A | - | odloženo | : |
Konečná tabulka OP
Pořadí | Klub | Z | V | R | P | + | - | Rozdíl | Body |
1. | SK Studénka A | 6 | 4 | 1 | 1 | 114 | 68 | 46 | 8 |
2. | Sokol Svinov | 6 | 4 | 1 | 1 | 88 | 62 | 26 | 8 |
3. | TJ Stará Ves n/O | 6 | 3 | 0 | 3 | 76 | 90 | -14 | 6 |
4. | TJ Chropyně | 6 | 3 | 1 | 2 | 86 | 85 | 1 | 6 |
5. | *TJ Pustějov | 6 | 3 | 0 | 3 | 119 | 120 | -1 | 6 |
6. | SK Studénka B | 6 | 2 | 0 | 4 | 89 | 103 | -14 | 4 |
7. | S. Kokory | 6 | 0 | 1 | 5 | 83 | 117 | -44 | 1 |
*TJ Pustějov - mimo soutěž