Turnaj: ZHP SMO (26.02.2023)
Kategorie:       Starší žačky
Místo: Sportovní hala ve Svinově
Přihlášeni: SK Studénka, TJ Chropyně, S. Kokory, TJ Pustějov, TJ Stará Ves n/O, S. Svinov
3. kolo    Chropyně   Stará Ves      Kokory       Svinov      Studénka     Pustějov          +/-         Rozdíl    Body     Pořadí  
Chropyně ZHP 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Stará Ves 0 : 0 SMO 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Kokory 0 : 0 0 : 0 starších 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Svinov 0 : 0 0 : 0 0 : 0 žaček 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Studénka 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 2023 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Pustějov 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 Svinov 0 : 0 0 0 0



 

Turnaj: ZHP SMO (22.01.2023)
Kategorie:       Starší žačky
Místo: Sportovní hala v Žeravicích
Přihlášeni: SK Studénka, TJ Chropyně, S. Kokory, TJ Pustějov, TJ Stará Ves n/O, S. Svinov
2. kolo    Chropyně   Stará Ves      Kokory       Svinov      Studénka     Pustějov          +/-         Rozdíl    Body     Pořadí  
Chropyně ZHP 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Stará Ves 0 : 0 SMO 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Kokory 0 : 0 0 : 0 starších 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Svinov 0 : 0 0 : 0 0 : 0 žaček 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Studénka 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 2023 0 : 0 0 : 0 0 0 0
Pustějov 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 Žeravice 0 : 0 0 0 0

 

Turnaj: ZHP SMO (26.11.2022)
Kategorie:       Starší žačky
Místo: Sportovní hala ve Staré Vsi n/O
Přihlášeni: SK Studénka, TJ Chropyně, S. Kokory, TJ Pustějov, TJ Stará Ves n/O, S. Svinov
1. kolo   Chropyně      Svinov       Stará Ves      Kokory      Studénka Pustějov        +/-         Rozdíl    Body     Pořadí  
Chropyně ZHP 10 : 5 11 : 4 9 : 7 15 : 9 14 : 7 59 : 32 27 10 1.
Svinov 5 : 10 SMO 7 : 7 7 : 7 10 : 11 12 : 8 41 : 43 -2 4 4.
Stará Ves 4 : 11 7 : 7 starších 8 : 7 19 : 17 15 : 11 53 : 53 0 7 2.
Kokory 7 : 9 7 : 7 7 : 8 žaček 9 : 15 16 : 6 46 : 45 1 3 5.
Studénka  9 : 15 11 : 10 17 : 19 15 : 9 2023 18 : 15 70 : 68 2 6 3.
Pustějov 7 : 14 8 : 12 11 : 15 6 : 16 15 : 18 ve Staré Vsi 47 : 75 -28 0 6.