Výhra a prohra. Takový byl začátek sezóny

Ženy - držely krok s hostujícím Pustějovem celý první poločas. V polovině utkání bylo skóre nerozhodné 6:6. Po přestávce vyšel vstup lépe Pustějovu a vypracoval si náskok v podobě 4 branek. V průběhu 2. poločasu došlo ke snížení na rozdíl jedné branky, to ale bylo maximum a závěr vyšel lépe pro hostující celek.

Studénka - Pustějov
17:20

Muži - hostili celek z Rokytnice, proti kterému se dlouhodobě nedařilo. Ovšem začátek začal dobře a až do poločasu jsme vždy vedli minimálně o 1 branku (12:11). Po prvním poločase, kterému udávali tempo útočníci, se role otočily a brankáři s obránci, především na naší straně, předváděli parádní zákroky. Soupeři jsme dovolili jen 2 branky za celý 2. poločas a vychutnali si skvělý výkon a vstup do nové sezóny.