Sezóna 2020/2021 - MUŽI

Ligové soutěže dospělých

  • vzhledem k epidemiologické situaci VV SNH i s přihlédnutím k výsledkům ankety mezi účastníky (možnost hrát ligové soutěže o prázdninách byla účastníky jednoznačně odmítnuta) rozhodl:
    1. na základě ustanovení SŘ čl. 14/d ukončit soutěžní ročník 2020/21 – 1.liga mužů, 1. liga žen sk. A i B, 2. liga mužů sk. A i B
    2. na základě ustanovení SŘ č. 15/2/b výše uvedené soutěže anuluje (nevyhlašuje pořadí)
    3. pro rok 2021 nebude vyhlášen Mistr České republiky v kategorii mužů, resp. žen
    4. pro ročník 2021/2022 budou mít nárok na účast v ligových soutěžích všechna družstva zrušeného ročníku 2020/21 dle jednotlivých soutěží (postupy a sestupy mezi 1. a 2. ligou mužů se ruší)
    5. nárok na účast v ligových soutěžích 2021/2022 budou mít všechna vítězná družstva jednotlivých OP dle Propozic vrcholných soutěží dospělých čl. B/7/e, a to za předpokladu, že příslušná soutěž oblastního přeboru 2020/21 bude řádně dohrána dle ustanovení SŘ SNH
  • start ligového ročníku 2021/22 je naplánován na 22.srpna

 

Podzimní část

Výsledky zápasů - podzim 2020

Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
23.08.2020 10:30 SK Studénka - S. Rokytnice Ziegler M. 12 : 15 6 : 9
05.09.2020 14:30 TJ S. Opatovice n/L - SK Studénka Jáneš L. 23 : 18 13 : 10
06.09.2020 10:30 TJ S. Podlázky - SK Studénka Bittner L. 20 : 19 10 : 12
12.09.2020 16:00 SK Studénka - S. Tymákov A Přikryl M. 18 : 19 9 : 10
13.09.2020 10:30 SK Studénka - TJ Avia Čakovice Maiwaelder J. 17 : 20 9 : 8
28.09.2020 15:00 S. Krčín - SK Studénka Fišer M. 16 : 11 8 : 7
10.10.2020 16:00 SK Studénka - TJ Příchovice Ziegler M. 19 : 19 9 : 9
11.10.2020 10:30 SK Studénka - TJ Přeštice - zrušeno
18.10.2020 10:30 SK Studénka - S. Svinov - zrušeno
24.10.2020 16:00 TJ DIOSS Nýřany - SK Studénka - zrušeno
25.10.2020 10:30 TJ S. Nezvěstice - SK Studénka - zrušeno
28.10.2020 10:30 S. Rokytnice - SK Studénka - zrušeno

Průběžná tabulka základná části soutěže k 30.5.2021

Pořadí Klub Z V R P + - Rozdíl Body
1. S. Tymákov A 8 8 0 0 165 119 46 16
2. TJ S. Podlázky 8 4 1 3 147 141 6 9
3. S. Rokytnice 7 3 2 2 118 112 6 8
4. S. Krčín 8 3 2 3 118 112 6 8
5. S. Svinov 7 3 1 3 115 123 -8 8
6. TJ Přeštice 5 3 1 1 98 90 8 7
7. TJ DIOSS Nýřany 8 3 1 4 164 168 -4 7
8. TJ Příchovice 6 3 1 2 115 112 3 7
9. TJ Avia Čakovice 8 2 2 4 132 147 -15 6
10. TJ S. Nezvěstice 6 2 1 3 116 125 -9 5
11. TJ S. Opatovice n/L 8 1 3 4 145 158 -13 5
12. SK Studénka 7 0 1 6 114 132 -18 1