SK Studénka
Sezóna - 2019/2020
Tabulka po podzimu 2019
Pořadí | Klub | Z | V | R | P | + | - | Rozdíl | Body |
1. | SK Studénka | 8 | 8 | 0 | 0 | 208 | 104 | 104 | 16 |
2. | TJ S. Osek n/B | 8 | 6 | 0 | 2 | 221 | 166 | 55 | 12 |
3. | Sokol Svinov | 8 | 2 | 0 | 6 | 117 | 163 | -46 | 4 |
4. | TJ Stará Ves n/O | 8 | 2 | 0 | 6 | 148 | 200 | -52 | 4 |
5. | TJ Chropyně | 8 | 2 | 0 | 6 | 132 | 193 | -61 | 4 |
Koronavirová situace ovlivnila i herní formát oblastních soutěží mládeže, který byl stejný již řadu let. Nyní se v jarní fázi utkají pouze 2 nejlepší týmy po podzimní části sezóny, ze kterých vzejdou účastníci MČR a PČR. O výsledku budou rozhodovat pouze vzájemné zápasy těchto dvou týmu a to i z podzimní části. Více čtete ZDE
Zápasy - jaro 2020
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Pol. | |||
14.06.20 | 12,45 | ̶T̶J̶ ̶S̶.̶ ̶O̶s̶e̶k̶ ̶n̶/̶B̶ | - | SK Studénka | … | : | … | (…:…) |
21.06.20 | 14,30 | SK Studénka | - | ̶T̶J̶ ̶S̶.̶ ̶O̶s̶e̶k̶ ̶n̶/̶B̶ | … | : | … | (…:…) |
TJ S. Osek n/B se nepřihlásil do kvalifikačních zápasů.
SK Studénka postoupila na MČR ve Studénce.
SK Studénka postoupila na MČR ve Studénce.
Zápasy - podzim 2019
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Rozhodčí | Výsledek (pol.) |
7.9.19 | 9,00 | TJ Chropyně | SK Studénka | Zhříval P. | 14:28 (5:16) |
8.9.19 | 9,00 | SK Studénka | TJ Stará Ves n/O | Ziegler M. | 25:10 (12:6) |
14.9.19 | 14,30 | TJ S. Osek n/B | SK Studénka | Jurtík P. | 19:21 (9:9) |
22.9.19 | 9,00 | SK Studénka | Sokol Svinov | Ziegler M. | 25:5 (10:0) |
29.9.19 | 15,30 | SK Studénka | TJ Chropyně | Stiller M. | 30:8 (15:2) |
5.10.19 | 14,30 | TJ Stará Ves n/O | SK Studénka | Raška M. | 10:25 (4:12) |
6.10.19 | 12,00 | SK Studénka | TJ S. Osek n/B | Cedidlo J. | 30:25 (17:9) |
19.10.19 | 13,30 | Sokol Svinov | SK Studénka | Paško P. | 13:24 (6:12) |
Tabulka střelců - podzim 2019
Pořadí | Jméno | Klub | Počet branek |
1. | Jandlovský Martin | TJ Sokol Osek n/B. | 110 |
2. | Ramiš Alexander | TJ Chropyně | 69 |
3. | Krampla Ondřej | TJ Sokol Osek n/B. | 61 |
4. | Pokorný Václav | SK Studénka | 58 |
5. | Holaň Karel | SK Studénka | 57 |
7. | Rosenzweig Petr | SK Studénka | 49 |
12. | Krupa Michal | SK Studénka | 32 |
23. | Holaň Pavel | SK Studénka | 5 |
31.-33. | Škola Martin | SK Studénka | 1 |