Sezóna - 2021/2022

Mistrovství ČR - Božkov, 17. - 19.6.2022
Mistrovství  Podhodní Újezd    Studénka     Chomutov   Draken Brno   Bakov n/J     Božkov    +/- Rozdíl  Body    Pořadí  
TJ S. Podhodní Újezd  ČR 14 : 27 20 : 22 19 : 14 19 : 23 22 : 32 94 : 118 -24 2 5.
SK Studénka 27 : 14 - 23 : 15 22 : 9 14 : 14 19 : 18 105 : 70 35 9 1.
KNH Chomutov 22 : 20 15 : 23 2 27 : 20 20 : 21 19 : 25 103 : 109 -6 4 4.
Draken Brno 14 : 19 9 : 22 20 : 27 0 13 : 21 14 : 28 70 : 117 -47 0 6.
S. Bakov n/J 23 : 19 14 : 14 21 : 20 21 : 13 2 16 : 22 95 : 88 7 7 3.
TJ Božkov 32 : 22 18 : 19 25 : 19 28 : 14 22 : 16 2 125 : 90 35 8 2.
Jarní část
Výsledky zápasů - jaro 2022
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
17.04.2022 13:00 SK Studénka - S. Svinov Paško P. 14 : 13 7 : 6
23.04.2022 14:30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka Kuchařík M. 15 : 16 8 : 8
24.04.2022 12:00 SK Studénka - TJ Chropyně Jurtík P. 31 : 15 17 : 9
15.05.2022 14:45 SSK Vítkovice - SK Studénka - ZRUŠENO
21.05.2022 14:30 S. Svinov - SK Studénka Václavík A. 12 : 28 5 : 19
22.05.2022 9:00 SK Studénka - TJ Stará Ves n/O Gřes M. 18 : 14 7 : 6
28.05.2022 9:00 TJ Chropyně - SK Studénka Přikryl M. 22 : 31 11 : 16
05.06.2022 13:00 SK Studénka - SSK Vítkovice - ZRUŠENO
Tabulka OP (ke dni ...)

připravujeme ...

Podzimní část
Výsledky zápasů - podzim 2021
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
04.09.2021 14:30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka Gřes M. 21 : 19 11 : 10
05.09.2021 16:30 S. Svinov - SK Studénka Raška M. 6 : 25 3 : 17
11.09.2021 11:30 SK Studénka - TJ Chropyně Raška M. 26 : 19 11 : 9
25.09.2021 14:30 SK Studénka - TJ Stará Ves n/O. Hejl Z. 17 : 23 8 : 9
26.09.2021 16:30 SK Studénka - SSK Vítkovice Gorpiel L. 34 : 20 18 : 8
02.10.2021 9:00 TJ Chropyně - SK Studénka Lang P. 17 : 26 7 : 9
10.10.2021 12:00 SK Studénka - S. Svinov Stiller M. 25 : 15 15 : 8
17.10.2021 12:30 SSK Vítkovice - SK Studénka Raška M. 15 : 26 11 : 16
Tabulka OP (po podzimní části)
Pořadí Klub Z V R P + - Rozdíl Body
1. TJ Stará Ves n/O. 8 7 0 1 217 145 72 14
2. SK Studénka 8 6 0 2 198 136 62 12
3. TJ Chropyně 8 4 0 4 184 166 18 8
4. SSK Vítkovice 8 2 0 6 159 226 -67 4
5. S. Svinov 8 1 0 7 103 188 -85 2