Sezóna - 2021/2022

Mistrovství ČR - Stará Huť, 10. - 12.6.2022
Mistrovství   Vracov    Stará Huť     Krčín     Nezvěstice    Raspenava    Studénka       +/-       Rozdíl    Body    Pořadí  
TJ S. Vracov ČR 11 : 23 16 : 10 12 : 22 19 : 9 20 : 18 78 : 82 -4 6 3.
TJ Stará Huť 23 : 11  Stará Huť  30 : 7 16 : 19 37 : 11 19 : 10 125 : 58 67 8 2.
Sokol Krčín 10 : 16 7 : 30 2 2 : 23 9 : 10 5 : 16 33 : 95 -62 0 6.
TJ S. Nezvěstice 22 : 12 19 : 16 23 : 2 0 23 : 14 20 : 14 107 : 58 49 10 1.
Jiskra Raspenava 9 : 19 11 : 37 10 : 9 14 : 23 2 8 : 16 52 : 104 -52 2 5.
SK Studénka 18 : 20 10 : 19 16 : 5 14 : 20 16 : 8 2 74 : 72 2 4 4.

STŘELCI:
Dominika Smutková: 34
Adéla Matuškovičová: 18
Adéla Svačinová: 10
Martina Hebelková: 9
Patricie Smutková: 3

Jarní část
Výsledky zápasů - jaro 2022
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
23.04.2022 11:30 SK Studénka B - SK Studénka A Falhar J. 4 : 28 1 : 14
30.04.2022 11:30 SK Studénka A - TJ Pustějov Orszulíková Z. 33 : 8 15 : 6
30.04.2022 14:45 S. Svinov A - SK Studénka B Matoušek M. 23 : 7 15 : 4
14.05.2022 11:30 SK Studénka B - S. Svinov B Orszulíková Z. 8 : 6 4 : 3
14.05.2022 14:30 TJ Chropyně - SK Studénka A Černý J. 10 : 0 kont.
21.05.2022 11:30 SK Studénka A - TJ Stará Ves n/O Krupa K. 20 : 9 9 : 5
30.05.2022 16:00 SK Studénka B - S. Kokory Černá K. 8 : 17 4 : 5
28.05.2022 10:00 S. Kokory - SK Studénka A Dostál F. 7 : 27 4 : 13
28.05.2022 13:00 TJ Pustějov - SK Studénka B Horáková B. 36 : 23 14 : 9
29.05.2022 11:30 SK Studénka B - TJ Chropyně Krupa K. 3 : 29 1 : 15
29.05.2022 12:00 S. Svinov A - SK Studénka A Planka Z. 10 : 16 4 : 7
04.06.2022 11:30 SK Studénka A - S. Svinov B Krupa K. 20 : 2 13 : 0
04.06.2022 11:00 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka B Pelíšek J. 12 : 5 9 : 2
Tabulka OP (ke dni ...)

připravujeme ...

Podzimní část
Výsledky zápasů - podzim 2021
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
12.09.2021 10:15 SK Studénka B - S. Svinov A Potsch J. 4 : 10 1 : 5
12.09.2021 13:45 TJ Pustějov - SK Studénka A Pisch J. 15 : 16 8 : 10
25.09.2021 13:00 SK Studénka A - TJ Chropyně Pospíšil J. 14 : 8 6 : 6
25.09.2021 10:30 S. Svinov B - SK Studénka B Ristič V. 7 : 13 2 : 7
26.09.2021 11:00 SK Studénka A - SK Studénka B Malchárek L. 17 : 9 9 : 4
02.10.2021 10:15 S. Kokory - SK Studénka B Horák J. st. 19 : 17 8 : 7
02.10.2021 15:30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka A Horkel R. st. 11 : 21 4 : 13
03.10.2021 12:45 SK Studénka A - S. Kokory Pospíšil J. 22 : 10 11 : 4
03.10.2021 11:30 SK Studénka B - TJ Pustějov Orszuliková Č. Z. 15 : 13 9 : 6
10.10.2021 14:30 TJ Chropyně - SK Studénka B Černá P. 25 : 10 11 : 5
10.10.2021 9:00 SK Studénka A - S. Svinov A Stiller M. 10 : 7 6 : 2
17.10.2021 12:15 SK Studénka B - TJ Stará Ves n/O Poláčková T. 16 : 9 8 : 3
17.10.2021 9:15 S. Svinov B - SK Studénka A Ristič V. 3 : 19 3 : 7
Tabulka OP (po podzimní části)
Pořadí Klub Z V R P + - Rozdíl Body
1. SK Studénka A 7 7 0 0 119 63 56 14
2. S. Svinov A 7 6 0 1 109 66 43 12
3. TJ Chropyně 6 4 0 2 94 61 33 8
4. SK Studénka B 7 3 0 4 84 100 -16 6
5. TJ Stará Ves n/O 7 3 0 4 101 126 -25 6
6. S. Kokory 7 2 1 4 92 102 -10 5
7. S. Svinov B 7 1 1 5 82 118 -36 3
8. TJ Pustějov 6 0 0 6 75 120 -45 0