Jarní část
Výsledky zápasů - jaro 2023
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
- - - - - - - : - - : -
- - - - - - - : - - : -
- - - - - - - : - - : -
- - - - - - - : - - : -
- - - - - - - : - - : -
Tabulka OP (konečná)

Připravujeme ...

Podzimní část
Výsledky zápasů - podzim 2022
Datum Čas Domácí   Hosté Rozhodčí Výsledek Poločas
03.09.2022   10,15  SK Studénka "A" - TJ Chropyně Falhar J.   16 : 25     10 : 11   
04.09.2022 10,15 Sokol Kokory - SK Studénka "B"   Přikryl M.   19 : 7       11 : 5    
10.09.2022 10,15 SK Studénka "B" - SK Studénka "A" Krupa K.    9 : 20      3 : 10  
25.09.2022 9,00 SK Studénka "A" - TJ Stará Ves n/O. Potsch J.   10 : 21      4 : 10  
18.09.2022 15,30 TJ Chropyně - SK Studénka "B" Černý J.   25 : 3      13 : 2    
24.09.2022 11,30 Sokol Svinov - SK Studénka "A"   Matoušek M.   25 : 30     13 : 12  
01.10.2022 11,30 SK Studénka "A" - TJ Pustějov Krupa K. 20 : 11 13 : 4
01.10.2022 12,45 SK Studénka "B" - TJ Stará Ves n/O. Cedidlo J. 14 : 25 5 : 12
08.10.2022 9,45 Sokol Svinov - SK Studénka "B" Benešová K. 16 : 10 10 : 4
09.10.2022 10,15 Sokol Kokory - SK Studénka "A" Přikryl M. 19 : 11 11 : 5
15.10.2022 10,15 SK Studénka "B" - TJ Pustějov Krupa K. 18 : 15 10 : 10
Tabulka OP (po podzimní části)
Pořadí Klub Z V R P + - Rozdíl Body
1. TJ Chropyně 6 6 0 0 112 60 52 12
2. S. Svinov 6 4 0 2 110 87 23 8
3. S. Kokory 6 3 1 2 98 70 28 7
4. TJ Stará Ves n/O 6 3 1 2 104 88 16 7
5. SK Studénka A 6 3 0 3 107 110 -3 6
6. SK Studénka B 6 1 0 5 61 120 -59 2
7. TJ Pustějov 6 0 0 6 72 129 -57 0
Tabulka střelkyň (po podzimní části)
Pořadí Jméno Příjmení Klub Počet branek
1. Elen Maštalířová S. Svinov 72
2. Elena Grossmannová   S. Kokory 70
3. Jana Koudelková TJ. Chropyně 52
4. Dominika Smutková SK Studénka A 50
5. Adéla Svačinová SK Studénka A 42
8. Patricie Smutková SK Studénka B 28
11. Hana Mičunková SK Studénka B 24
23. Tereza Tichavská SK Studénka A 6
25. Kateřina Vedmochová SK Studénka A 5
27. Natálie Grosmanová SK Studénka B 4
30. Debora Bacharová SK Studénka B 3
32. Kateřina Korená SK Studénka A 2
32. Eva Schillerová SK Studénka A 2
35. Veronika Freyrerová SK Studénka B 1
35. Jana Malchárková SK Studénka B 1